Ellek Haber
Düziçi Times

Bahçe Belediye başkanı İbrahim Baz kan bağışı yaptı

Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü binası içerisinde yer alan Emniyet Hekimliğinde düzenlenen kan bağışı kampanyasına , Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz da katıldı.

19 Şubat 2017 15:51 / Güncelleme: -/- | Kategori: Bahce Haberleri | Ziyaretçi: 555


Osmaniye İl Emniyet Müdürlüğü binası içerisinde yer alan Emniyet Hekimliğinde düzenlenen kan bağışı kampanyasına , Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz da  katıldı.

Kampanya hakkında bilgi veren Türk Kızılayı Osmaniye Şube Başkanı İsmet İpek, geçtiğimiz günlerde Kızılay Genel Başkanı Dr. Kerem Kınık’ın çetin kış koşulları nedeniyle kan stoklarında azalma olduğu konusunda yaptığı açıklamanın ardından ülke çapında vatandaşlarımızın kan verme çağrısına kayıtsız kalmadığını ifade ederek, Osmaniye’de de kamu kurumlarının, sivil toplum kuruluşları ve vatandaşların bu kampanyaya yoğun bir katılım gösterdiğini kayıt ederek; "kan bağışı kampanyamıza destek olan Sayın Valimize, Sayın Cumhuriyet Başsavcımıza, Sayın İl Emniyet Müdürümüze, Belediye Başkanımız, kamu kurum ve kuruluşları il müdürlerimize ve tüm vatandaşlarımıza teşekkür ediyorum” dedi.

Kan vererek kampanyaya destek olan Başkan İbrahim Baz’da "Haberbahce.com" üzerinden tüm vatandaşları Türk Kızılayı’na kan bağışında bulunmaya davet etti.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI