Ellek Haber
Düziçi Times

Bahçe Halkı Hizmetleri Değerlendiriyor

Her zaman Haksızlığın Karşısındayız... "Haber Bahçe" muhabiri Bahçe halkının belediye tarafından yapılan hizmetlere bakış açısını sitesine taşıdı. Burada yaşamını sürdüren vatandaşlarla bir araya geldi ve bu vatandaşlardan bazılarına muhabirimiz yapılan hizmetleri değerlendirilmesini istedi.

21 Kasım 2014 00:22 / Güncelleme: 21 Kasım 2014 00:25 | Kategori: Bahce Haberleri | Ziyaretçi: 1157


Her zaman Haksızlığın Karşısındayız...

"Haber Bahçe" muhabiri Bahçe halkının belediye tarafından yapılan hizmetlere bakış açısını sitesine taşıdı. Burada yaşamını sürdüren vatandaşlarla bir araya geldi ve bu vatandaşlardan bazılarına muhabirimiz yapılan hizmetleri değerlendirilmesini istedi.

Bu vatandaşlardan birisi olan 
Duran Aksay yapılan hizmetlerle ilgili olarak sitemize şu açıklamalarda bulundu; "Öncelikle şimdiki belediye başkanımızdan çok memnunuz. Bir belediye başkanından istediğimiz özeliklerin başında halkımıza hoşgörülü davranmalarını umuyor ve bekliyorum. Benim haksızlıklara karşı hiç tahammülüm yoktur.

Bu güne kadar; 4 tane belediye başkanı ile beraber çalıştım. Bu kadar belediye başkanları içerisinde en çok hoşumuza giden şimdiki belediye başkanımızdır.
 Benim ve bir çok arkadaşımızın ortak fikri bu yöndedir. Belediye başkanlarının yanında biz de halk olarak zihniyetlerimizde de bazı değişiklikler yapmamız şarttır. Her şeyi belediyeden beklememiz doğru değildir. Halk olarak da üzerimize düşen sorumlulukları yerine getirirsek, her zorluğun üstesinden rahatça gelebiliriz diye düşünüyorum" dedi.  

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI