Ellek Haber
Düziçi Times

Bahçe Kaymakamı Mehmet Alper Çığ Çifçileri ziyaret

Bahçe İlçe Kaymakamı Mehmet Alper ÇIĞ, Garnizon Komutanı Ahmet Şerif DOĞAN, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Refik MÜFTÜOĞLU ve Bahçe Ziraat Odası Başkanı Fatma ŞAHİN ile birlikte İyi Tarım Uygulamaları Projesi kapsamında Burgaçlı Köyünde çiftçileri ziyaret etti.

28 Ekim 2016 00:43 / Güncelleme: -/- | Kategori: Bahce Haberleri | Ziyaretçi: 752


Bahçe  İlçe Kaymakamı  Mehmet Alper ÇIĞ, Garnizon Komutanı Ahmet Şerif DOĞAN, İlçe Gıda, Tarım ve Hayvancılık Müdürü Ahmet Refik MÜFTÜOĞLU ve Bahçe Ziraat Odası Başkanı Fatma ŞAHİN ile birlikte İyi Tarım Uygulamaları Projesi kapsamında Burgaçlı Köyünde çiftçileri ziyaret etti. 
 
        Burada, Bahçe Ziraat Odası Başkanlığı tarafından çiftçilere, gübre ve ilaç kullanımından sonra oluşabilecek zararları azaltmak amacıyla gerekli teknik bilgiler verildi. Ayrıca çiftçilere metal ilaç dolabı, maske, tulum, ilk yardım çantası, gözlük, yangın söndürme tüpü ve ikaz levhaları dağıtıldı. 
 
        Daha sonra Kaymakam ve beraberindeki heyet Burgaçlı Köyünde çiftçimizin zeytin bahçesinde incelemelerde bulundu. Burada yapılan kısa sohbetin ardından ise Kaymakam köyden ayrıldı.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI