Ellek Haber
Düziçi Times

Başkan Baz, "Haber Bahçe" sitesini Önemsiyoruz...

Osmaniye iline bağlı Bahçe ilçesinin belediye başkanı İbrahim Baz'ı "Haber Bahçe" site muhabiri makamında ziyaret etti. "Haber Bahçe" muhabiri Belediye Başkanı İbrahim Baz ilçe vatandaşları ile bir araya gelerek sorunlarını dinleyip çözüme kavuşturmasını izledi.

31 Ekim 2014 23:58 / Güncelleme: -/- | Kategori: Bahce Haberleri | Ziyaretçi: 1348Osmaniye iline bağlı Bahçe ilçesinin belediye başkanı İbrahim Baz'ı "Haber Bahçe" site muhabiri  makamında ziyaret etti. "Haber Bahçe" muhabiri Belediye Başkanı İbrahim Baz ilçe vatandaşları ile bir araya gelerek sorunlarını dinleyip çözüme kavuşturmasını izledi.

Vatandaşlarla tek tek ilgilenen belediye başkanı sorunların çözülmesi için gerekli adımların acilen atılmasını sağladı. Ayrıca yeni faaliyete geçen "Haber Bahçe" sitesinin açılmasını memnuniyetle karşıladığını belirten İbrahim Baz siteye ilk açıklamayı şu şekilde yaptı; "Biz hizmet olarak, bölgemizin en mükemmel hizmeti almasını  hedefliyoruz.

Hizmet etmek için; sadece yerin üstü değil yerin altında yapılacak hizmetleri de yapmayı hedefliyoruz. Bizim bölgemizin  kanalizasyon sorunlarından kurtularak modern bir yapıya kavuşturma ana hedefimizdir.

Bahçe ilçesi için sorun olan çöplerin toplanarak Osmaniye ili merkezindeki ayrıştırma merkezine ulaştırma projesini çok önemsiyoruz. Bunun için ne gerekiyorsa yapmaya da hazırız. Bu projeye desteğimiz tamdır." dedi.
Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI