Ellek Haber
Düziçi Times

Başkan Recep Soy, azaları çağırarak Ellek Kasabasının sorunlarını ele aldı

Ellek belediye başkanı Recep Soy bugün bütün ellek kasabasının azalarını çağırarak toplantı yaptı.

03 Temmuz 2014 00:59 / Güncelleme: 03 Temmuz 2014 01:05 | Kategori: Ellek Haberleri | Ziyaretçi: 968


Ellek belediye başkanı Recep Soy bugün bütün ellek kasabasının azalarını çağırarak toplantı yaptı. Yapılan toplantının asıl amacı kasabanın sorunları olurken en önemlisi yol ve su sıkıntısı olduğunu bildirdi. Yaz aylarının gelmesi sonucu bazı mahallelerde su sıkıntısı yaşadıklarını dile getiren azalar bu durumun en kısa zamanda çözülmesinin söz konusu olduğunu söylediler. Ayrıca yolların bir kısmının bakımı ve onarılması gerektiğini de dile getirdiler. Başkan Recep Soy, bu sorunların ramazan ayından sonra kısa bir zamanda çözülmesini söylerken sözlerine şöyle devam etti;

'' Biliyoruz ki kasabada ki en önemli sorunlarından yol ve su sıkıntısı olarak görüldüğünü ve bu yüzden burada toplanarak bu sorunları nasıl aşılabileceğini konuştuk. Daha önceden açıklama yaptığım gibi, kurak giden bu mevsimde vatandaşlar çeşme suyunu saatlerce akıtması sonucu bazı mahallelere sular kısık gidiyor yada gitmiyor. Bu duruma bakarak ne kadar duyarlı olursak o kadar da sıkıntılarımızı aşmış oluruz. Çeşme sularımızı düzenli ve kısık bir şekilde bahçelerde kullanırsak diğer vatandaşlarda susuz kalmaz, çünkü bu kasabaya su yeterli bir şekilde geliyor. Bunun içinde azalara vatandaşları uyarmaları için gereken mevzuyu yeteri kadar açıkladım.

Yol sorunu olarak bütün kasabanın yollarını elimizden geleni yaparak onarıyoruz ve onarmaya da devam edeceğiz. Azalar onarım için gereken mahalle içi ve ana yolu söyleyerek onarım yapılmasını arz ettiler. Böylece ekip olarak gereken ne varsa tartıştık konuştuk ve inşallah bütün sorunlarımızı er geç aşacağız'' dedi.


Kaynak: Ellek Haber

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI