Ellek Haber
Düziçi Times

Bugün İslam'ı tanımayan insanlık şaşkın durumdadır

Türkiye de ve dünyada tanınan Mustafa Özcan Güneşdoğdu,Ellekhaber.com'ayapmış olduğu röportajın ikincisi ile devam ediyoruz.

28 Mayıs 2014 23:15 / Güncelleme: -/- | Kategori: Ellek Haberleri | Ziyaretçi: 1137


Fe eyne tezhebuun….Nereye gidiyorsunuz?

Türkiye de ve dünyada tanınan Mustafa Özcan Güneşdoğdu,Ellekhaber.com’ayapmış olduğu röportajın ikincisi ile devam ediyoruz.


Batı kriterleri içerisinde yetişmiş, İslam’ı öğrenmek için hayatını bu yola adayan, Allah’ın adını duyurmak için her yola başvuran bir insanın kısada olsa biyografisini, fikirlerini, düşünce yapısını, bakış açısını, hadiselere hangi perspektiften baktığına varıncaya kadar sizlere sunmaya çalışıyoruz.


BizAFmedya.netya daEllekhaber.comolarak gördük ki, Kur’an ve Sünnetten beslenen bu değerli insanın ağzından adeta ab-ı hayat ilham edecek terennümler duymaktayız.


Her ne olursanız olun, şayet kaynak Kur’an-ı Kerim ise, kaynak İslam ise, kaynak Sünnet ise, söz biter sukut başlar diyoruz….


 Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI