Ellek Haber
Düziçi Times

Çiçek Deyip Geçmeyin

''Düziçi Times'' muhabiri olarak Düziçi'nin esnaflarıyla görüşmeye devam ediyoruz. Bu esnaflardanMurat Çevik ile konuşarak bazı sorular sorduk.

05 Haziran 2014 19:53 / Güncelleme: -/- | Kategori: Duzici Haberler | Ziyaretçi: 978


Çiçek Deyip Geçmeyin

''Düziçi Times'' muhabiri olarak Düziçi'nin esnaflarıyla görüşmeye devam ediyoruz. Bu esnaflardan Murat Çevik ile konuşarak bazı sorular sorduk.

Kısaca Kendini Tanıtır Mısınız?

    Murat Çevik, Düziçi'nde doğdum. Düziçi'nin en eski çiçek satan esnaflardan birisiyim. Önce 10 sene İstanbul'da çiçekçilik sektöründe çalıştım ve tecrübe kazandım. Bu tecrübemi Düziçi bölgesinde sergilemek için kendi iş yerimi açtım.

Ticari faaliyetleriniz hakkında kısaca bilgi verir misiniz?

  Bundan 10-15 yıl önce çiçekçilik sektörü diye bir ticari gelişim bölgede yoktu. Bundan 5-6 yıl öncesinde haftada bir iki tane satıyorduk. fakat bu günlerde işimiz gayet güzel geçmektedir. Diye bilirim ki; Düziçi halkı çiçekçilik sektörünün farkına vardı. Özel günlerde veya açılışlarda çiçek siparişimiz umulanın üzerinde olmaktadır. Dilerim ki bu canlılık her zaman devam etsin.

İlçemizde ki belediye hizmetleri hakkında neler söylemek istersiniz?

  İlçemizde bundan 5-6 yıl öncesinde halkımız gerekli hizmetleri göremiyordu. Fakat Ökkeş Namlı göreve geldikten sonra ilçemiz büyük hizmetler almaya başladı. Ben bir Düziçi vatandaşı olarak;''Benim için parti önemli değil,hizmet önemli, hizmeti kim yaparsa onu her zaman 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI