Ellek Haber
Düziçi Times

Düziçi'nde sosyal etkinlik ve ailelerin oturup sohbet edeceği, bir ortam yok

''Ellek Posta'' Düziçi'nde ki esnaflara bazı sorular sorarak görüşlerini aldı. ''Uğur Dağ'lıya bazı sorular sorarak hem ticari hemde sosyal etkinlik yönünden bizlere şunları söyledi.

22 Mayıs 2014 13:58 / Güncelleme: 22 Mayıs 2014 14:02 | Kategori: Duzici Haberler | Ziyaretçi: 1135


''Ellek Posta'' Düziçi'nde ki esnaflara bazı sorular sorarak görüşlerini aldı. ''Uğur Dağ'lıya bazı sorular sorarak hem ticari  hemde sosyal etkinlik yönünden bizlere şunları söyledi. 


Ticari Faaliyetlerinizi Değerlendirir Misiniz?

  Bir esnaf olarak zor durumdayız. Piyasa oldukça durgun. İnsanlar çalışmaya gidiyor ama kazanıp alamadıkları parayla da geri dönüyorlar memleketine. Bu durumda bizim piyasayı çok etkiliyor. Burada bir iş ortamı olması lazım, hem sanayi yönden hemde turizm yönünden gelişmesi lazım ki piyasa canlansın biz de ekmek yiyelim.

Düziçi Bölgesinde ki İş Ortamı Olarak Neler Eksik?

   İlk önce Düziçi'nde sosyal etkinlik yok. Ailelerin oturup sohbet edeceği bir etkinlik yapacağı bir ortam da yok. Bu durumun bir an önce çözülmesi lazım. Bu bölgede ki insanlar yerlere tükürür.Buna bakarak İnsanlarımız daha çok kültürlü bir seviyeye getirilmeli. Bunun için insanlara ders verilmeli ki insanlarımızın kültürü gelişsin. Sosyal faaliyet yönünden örnek olarak balık lokantası açarak insanların etkinliğini çoğaltılması lazım. Kısaca insanlarımız kültürlü olsun ve onların da bu memlekette sosyal etkinlikleri yapacak bir ortamları olsun''dedi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI