Ellek Haber
Düziçi Times

ELSİYAD'a Vatandaştan Tam Destek

Kurulan bu dernek gerçekten önemli bir durumu gerçekleştiriyor. Derneğin amacı çok hoşuma gitti. Çünkü bu kasabada yıllardır iş sahası yoktu ama şimdi olması gereken iş sahalarını oluşturmak için kuruldu ve yoksul çocukları ve yetimleri okutmak ve burs vermek bu derneğin ne kadar önemli ve faydalı olacağı şimdiden anlaşıldı. İnşallah kısa zamanda kurulan bu dernek amacına ulaşır. Biz vatandaş olarak bu derneğin her zaman yanındayız''dedi.

10 Haziran 2014 23:09 / Güncelleme: -/- | Kategori: Ellek Haberleri | Ziyaretçi: 991
''Ellek Posta'' Ellek vatandaşı olarak İstanbul da yaşayan iş adamların bir araya gelerek bu kasaba için bir dernek kurdular. Derneğin kısaca amacı Ellekte iş sahası oluşturmak,derneğe bağlı iş adamları tarafından yetim kalan çocuklara burs vermek ve derneğe üye olan çocuklarının okutulmasının dernek tarafından üstlenmesi gibi amaçlarda bulunmaktır. Kurulan derneği ellekte yaşayan vatandaşlara sorarak bu derneğin nasıl faydalı olacağını öğrendik. Bu dernekle ilgili söz sahibi alan Mehmet Çoşkun şunları söyledi;

''Kurulan bu dernek gerçekten önemli bir durumu gerçekleştiriyor. Derneğin amacı çok hoşuma gitti. Çünkü bu kasabada yıllardır iş sahası yoktu ama şimdi olması gereken iş sahalarını oluşturmak için kuruldu ve yoksul çocukları ve yetimleri okutmak ve burs vermek bu derneğin ne kadar önemli ve faydalı olacağı şimdiden anlaşıldı. İnşallah kısa zamanda kurulan bu dernek amacına ulaşır. Biz vatandaş olarak bu derneğin her zaman yanındayız''dedi.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI