Ellek Haber
Düziçi Times

İbrahim Baz: Hizmetlerimizle Bahçe'nin çehresini değiştirdik

Osmaniye'nin önde gelen medya mensuplarını Osmaniye'nin Bahçe ilçesine davet eden Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, yaptığı çalışmaları, Bahçe'yi nasıl şantiye alanına çevirdiğini, hizmet üzerine hizmetleri yaparak Bahçe ilçesinin çehresini değiştirdiğini kahvaltıda Medya mensuplarına anlattı.

02 Kasım 2016 23:45 / Güncelleme: 03 Kasım 2016 00:45 | Kategori: Bahce Haberleri | Ziyaretçi: 1735Osmaniye'nin önde gelen medya mensuplarını Osmaniye'nin Bahçe ilçesine davet eden Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, yaptığı çalışmaları, Bahçe'yi nasıl şantiye alanına çevirdiğini, hizmet üzerine hizmetleri yaparak Bahçe ilçesinin çehresini değiştirdiğini kahvaltıda Medya mensuplarına anlattı. 

Sadece anlattıkları ile kalmayan Baz, tüm medya mensuplarını arazide bir tur yaptırarak, hizmetlerini yerinde gösterdi.
Yapılan hizmetleri büyük bir merakla dinleyen ve takip eden basın mensupları, kısa zamanda bu kadar çok hizmetin yapılması takdire şayen bir durum olarak  gördüklerini beyan ettiler.

Yapılan hizmetleri sıraylayan Bahçe Belediye Başkanı İbrahim Baz, yapacağı projelerin de sırasını beklediğini söyledi. Baz yapılanları şöyle sıraladı.

Yapılan sondaj çalışmalarını, dere ıslahı çalışmalarını, hızlı treni, mesire alanlarını,  dere kenarlarını  yürüyüş alanına nasıl çevirdiklerini,  peyzaj çalışmalarını,  yaptıkları düğün salonunu,  doğu çevre yolunu,  yol ve kanalizasyon çalışmalarını,  merhum Arif Yaşar Fettahlıoğlu'nun adını verdikleri Kale Aile Çay Bahçesini,   Şehit Pyd.Uzm.Çvş Hüseyin Ölmez parkını ve doğalgaz ile ilgili tüm projelerini anlattı.

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI