Ellek Haber
Düziçi Times

İşte Vatandaşın istediği Duyarlı Belediye Başkanı, Ellek İlçe Olabilir

İlçe Olmak Ellek Beldesinin Hakkı... Ellek Belediye Başkanı Recep Soy geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Ankara ziyaretinin nedenlerini "Ellek Haber" site muhabirine açıkladı; " Yurdumuzda İlçe olma şartlarını kazanmış 35 belde başkanları bir araya gelerek gerekli müracaatlarımızı yaptık. Daha önce kaybettiğimiz fırsattı tekrar kazanmak için önümüze çıkan bu yolu değerlendirmek istedik.

05 Kasım 2014 00:05 / Güncelleme: -/- | Kategori: Ellek Haberleri | Ziyaretçi: 957İlçe Olmak Ellek Beldesinin Hakkı...

Ellek Belediye Başkanı Recep Soy geçtiğimiz günlerde gerçekleşen Ankara ziyaretinin nedenlerini "Ellek Haber" site muhabirine açıkladı; " Yurdumuzda İlçe olma şartlarını kazanmış 35 belde başkanları bir araya gelerek gerekli müracaatlarımızı yaptık. Daha önce kaybettiğimiz fırsattı tekrar kazanmak için önümüze çıkan bu yolu değerlendirmek istedik.

Ellek Beldesinin ilçe olması için önünde hiç bir engel olmadığına inanıyorum. Bizim beldemizden daha küçük yerleşim alanları ilçe olduğunu gördük. Neden bizde olmayalım? diye gerekli yerlere müracaatımızı yaptık.

Ayrıca gerek muhalefet gerekse iktidar partisinin yetkilileri ile bir araya geldik. Burada bulunan siyasi yetkililerden dayanışma ve yardım istedik.Umarım; bu isteğimiz geri çevrilmez. Daha önce hak ettiğimiz, fakat şansımızı kullanamadığımız ilçe olma hakkımıza ulaşırız" dedi.


 Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI