Ellek Haber
Düziçi Times

Mehmet Beğeç: Son üç ayı saymaz isek çok güzel iş yapıyorduk

Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde bir buçuk yıldır tekstil firması çalıştıran Damla giyim firma sahibi Mehmet Beğeç, Haberbahce.com'a yapmış olduğu açılamada;

06 Kasım 2016 17:41 / Güncelleme: 08 Kasım 2016 00:18 | Kategori: Bahce Haberleri | Ziyaretçi: 776


Osmaniye'nin Bahçe ilçesinde bir buçuk yıldır tekstil firması çalıştıran Damla giyim firma sahibi Mehmet Beğeç, Haberbahce.com'a yapmış olduğu açılamada; " Bir buçuk yıldır giyim sektöründeyim. Öncesinde çok ağır işlerde ve farklı sektörlerde çalıştım. Sağlık sorunlarından dolayı iş değiştirmek zorunda kaldım"dedi.

Giyim sektörü sağlığım açısından rahat olacağını düşündüğüm için bu sektörle ilgilendim. Bir buçuk yıl önce açtığım mağazam son üç ayı saymaz isek çok güzel satışlar yapıyorduk. Fakat son üç ayda sadece dükkan kirasını çıkarmak için çalışıyoruz dedi.

O kadar ki, belediyeye ödediğimiz vergiyi kendi cebimizden veriyoruz. İnsanlar alışveriş yapmaya tedirgin oluyorlar. Gelecekte nelerin olacağını göremiyorlar. O yüzden de kendilerini geri çekiyorlar. Böyle olunca da piyasa kötüye gidiyor. Bir an önce çözüm üretilmeli yoksa esnaflarımız teker teker kepenk kapatacak dedi.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI