Ellek Haber
Düziçi Times

Nurettin Mart: Ellekliler İmza kampanyası başlatıyor

Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek Kasabası, Sumbas ilçesinin 6 kat büyüklüğünde nüfusa sahip Ellek kasabasının ilçe olmaması nedeni ile yıllardır mücadele veren vatandaşlar İş adamı ve Kanaat önderi Nurettin Mart'ın önderliğinde imza kampanyasına gidiyorlar.

05 Aralık 2016 00:21 / Güncelleme: -/- | Kategori: Ellek Haberleri | Ziyaretçi: 642Osmaniye'nin Düziçi ilçesine bağlı Ellek Kasabası, Sumbas ilçesinin 6 kat büyüklüğünde nüfusa sahip Ellek kasabasının ilçe olmaması nedeni ile yıllardır mücadele veren vatandaşlar İş adamı ve Kanaat önderi Nurettin Mart'ın önderliğinde imza kampanyasına gidiyorlar.

Ayrıca, Ellek kasabasının ilçe olmaması sorunu ile ilgilenen muhatabın bulunmaması, belediye tarafından Ankara'ya sürekli gündeme getirilmemesi ve gelen milletvekillerine sorunun sürekli aktarılmamasından müzdarip olan vatandaşlar sorunları kendilerinin çözeceklerini söylediler.

Öteyandan, geçtiğimiz günlerde Ellek Belediye başkanı Recep soy'un Ellek kasabasını ilçe olması için 30 yakın kasaba ile Ankara da en son olarak bir başvuru yapılmıştı. Ondan sonra gelişmelerin durması üzerine, harakete geçen İş adamı Nurettin Mart; "Bu işin çözlmesi için elimizden geleni yapacağız. Ellekli yarından itibaren tek vücut olacak bu konuda. Ayrıca Elleklikarar vermek zorunda, ya Düziçi'nin bir mahallesi olacak ya da İlçe olacak" diye konuştu.


Kaynak: ellekhaber.com

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI