Ellek Haber
Düziçi Times

Osmaniye'de hız limitleri yeniden belirlendi

Osmaniye il merkezinde, Resmi Gazete ve İl Trafik Komisyonu'nun 02 Ekim 2014 tarih ve 2014/52 sayılı kararı yerleşim yerleri içinden geçen bölünmüş devlet ve il yolları ile belediyelerin yapım ve bakımından sorumlu olduğu bölünmüş karayollarındaki hız limitleri yeniden belirlen

26 Ekim 2014 10:38 / Güncelleme: -/- | Kategori: Osmaniye Haberleri | Ziyaretçi: 937


Osmaniye il merkezinde, Resmi Gazete ve İl Trafik Komisyonu'nun 02 Ekim 2014 tarih ve 2014/52 sayılı kararı yerleşim yerleri içinden geçen bölünmüş devlet ve il yolları ile belediyelerin yapım ve bakımından sorumlu olduğu bölünmüş karayollarındaki hız limitleri yeniden belirlendi.

Vatandaşların mağdur olmamaları için il merkezi yerleşim yerleri içinden geçen bölünmüş devlet ve il yolları ile belediyelerin yapım ve bakımından sorumlu olduğu bölünmüş karayollarında genel trafik kuralları ile hız limitlerine uymaları konusunda gerekli hassasiyeti göstermeleri istendi.

Kaynak: Osmaniyetimes.com

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI