Ellek Haber
Düziçi Times

Soma'daki kaza bizi bir anda yıktı ve yasa boğdu

''Ellek Posta'' Ellek kasabasında yaşayan CAFER YILDIZ'IN Soma daki olayla ilgili duygularını dinledi.

18 Mayıs 2014 21:01 / Güncelleme: -/- | Kategori: Öne Çıkanlar | Ziyaretçi: 988
  ''Ellek Posta'' Ellek kasabasında yaşayan CAFER YILDIZ'IN Soma daki olayla ilgili duygularını dinledi.
    
        ''CAFER YILDIZ'' Bir anda olan bu kaza hepimizi bir anda yıktı ve büyük bir yasaya koydu. Yıllardır çalışıp evine ekmek götüren bu kardeşlerimiz böyle bir facia sonucu hayatını kaybetmesi oldukça büyük bir acıdır. Bunu biz hissedemeyiz ama aileler bu hissi gerçekten tatmıştır. Ama biraz olsun onların bu büyük acısını dindirmek zor olsa da  yetkili kişilerin onları yalnız bırakmamalı ve acılarını paylaşmalı.

      Günümüzde yaşanan onca olaylardan sonra bir de bu olayın olması tüm ülkeyi yasa koyarak hayatın durması gibi bir duruma yol açtı. Ayrıca hayatını kaybeden kardeşlerimizin yetim kalan çocukların daha çok üzerinde durulması lazımdır. Çünkü yetimin bizim dinimizde yeri oldukça önemlidir. Bir yetimin başını okşamak'' bir'' sevapsa, onlara yardım etmek ''bin'' sevaptır. 

   Yardım sever bir ülke olarak bu insanlarımızın acısını göz önüne alarak onlara gereken hizmeti ve yardımı eksik etmeyeceğine inanıyorum. Tüm ülkemin başı sağ olsun ve ölen kardeşlerimin mekanı cennet. yakınlarına Allah yardım etsin diyorum''dedi

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI