Ellek Haber
Düziçi Times

Terörü Lanetliyoruz!

İstanbul da meydan gelen terör saldırısını kınıyoruz. Bu saldırılar bu güne kadar hiç bir Müslüman Türk evladını yıldırmamıştır. Bu terörü maşa olarak kullanan şerefsiz devletler, Türkiye'nin ekonomik yapısına bir saldırı olarak düzenlenmiştir.

11 Aralık 2016 12:46 / Güncelleme: -/- | Kategori: Öne Çıkanlar | Ziyaretçi: 610


İstanbul da meydan gelen terör saldırısını  kınıyoruz. Bu saldırılar bu güne kadar hiç bir Müslüman Türk evladını yıldırmamıştır.
Bu terörü maşa olarak kullanan şerefsiz devletler, Türkiye'nin ekonomik yapısına bir saldırı olarak düzenlenmiştir.

Planlı bir şekilde yapılan bu saldırının amacı korkutarak Turistleri Türkiye'ye gelmesini englleyerek ekonomiye zarar vermek istemekteler.

Batı medyasında bir saat içinde o kadar resimleri nasıl alıp yayına koyduklarını gördük. İngiliz basını otelin pernceresinden canlı yayın yaptı adeta... Tüm bunlar gösteriyor ki, arkasında kimlerin olduğu. 

Sultan 2. Abdulhamid'in yaptığı gibi, bu olayların arkasında kimler var, hangi devletler var tespit edilerek yaptırım başlatılmalıdır.
Şehit olanlara Allah'tan rahmet dililyor, yaralılara Allah şifalar versin, yakınlarına da Allah sabır versin.


Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI