Ellek Haber
Düziçi Times

Yaz Geldi Yoğunluk Başladı, Allah'a şükür işlerimiz yoğun

Ellek Posta'' Ellekte berberlik yapan Kerim Yeşildemir işlerin yoğun bir şekilde ilerlediğini ayrıca yaz mevsimi gelerek daha çok yoğun olduğunu söyledi. Daha önce İstanbul'da çalışan Kerim Yeşildemir kendi memleketine gelerek işinini başına geçti. İşini en iyi bir şekilde yapıp müşterinin beğenisini ve sevgisini kısa zamanda kazandı. Özellikle gençlerin beğenisini kazanan Kerim Yeşildemir şunları söyledi;

10 Haziran 2014 22:54 / Güncelleme: -/- | Kategori: Ellek Haberleri | Ziyaretçi: 884


Yaz Geldi Yoğunluk Başladı

''Ellek Posta'' Ellekte berberlik yapan Kerim Yeşildemir işlerin yoğun bir şekilde ilerlediğini ayrıca yaz mevsimi gelerek daha çok yoğun olduğunu söyledi. Daha önce İstanbul'da çalışan Kerim Yeşildemir kendi memleketine gelerek işinini başına geçti. İşini en iyi bir şekilde yapıp müşterinin beğenisini ve sevgisini kısa zamanda kazandı. Özellikle gençlerin beğenisini kazanan Kerim Yeşildemir şunları söyledi;

''Allah'a şükür işlerimiz yoğun, yaz mevsimi geldi daha çok yoğun bir şekilde çalışıyoruz. İstanbul'dan gelerek burada işimin başına geçtim ve kısa zamanda müşterimin gönlünü çaldım. Tabi ki burada işi en iyi bir şekilde yapmak çok önemli, bende buna özen gösteriyorum o yüzden de müşterimin beğenisini ve sevgisini kazanıyorum. 

Ayrıca esnaf olarak müşteriyle daha çok samimi olmak ve gerekirse maddi durumları iyi olmayanların işini yürekten sevgiyle yapmaktır. Ben bunu bilerek daha çok sevgiyi kazanıp onlarda her zaman benim yanımda oluyorlar. İşte esnaflıkta budur''dedi.

Kerim Yeşildemir ellekte ki yapılması gereken hizmet olarak görünen sorunları da konuşarak beklentilerini şöyle söyledi.
  
 '' En önemlisi olarak alt yapı ve yol sorununu en kısa zaman da yapılmasını istiyorum.Çünkü bazı evlerde ihtiyaç ve pis su suları dışarıya akıyor. Buda çevre kirliliğine,çevrenin kokmasına ve sivrisineklerin meydana gelmesini neden oluyor. Bunun için benim görüşümle alt yapı ve yolların yapılmasını istiyorum''dedi. 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI