Ellek Haber
Düziçi Times

Yeşil Yurt ile Yeni Mahalle'yi birbirine bağlayan yaya köprüsü hizmete açıldı

Yeşil Yurt ile Yeni Mahalle'yi birbirine bağlayan yaya köprüsü Belediyemiz tarafından yapılarak halkımızın hizmetine açıldı.

22 Şubat 2016 02:09 / Güncelleme: -/- | Kategori: Bahce Haberleri | Ziyaretçi: 916


Yeşil Yurt ile Yeni Mahalle’yi birbirine bağlayan yaya köprüsü Belediyemiz tarafından yapılarak halkımızın hizmetine açıldı.

Uzun yıllardır iki mahallenin de geçiş köprüsü olarak kullandıkları araç köprüsü mahalle sakinlerine büyük bir çile oluyordu, bu çileyi önlemek amacıyla Bilalik deresi üzerine yaya geçiş köprüsü yapmak için çalışmalara girişen Belediyemiz kısa sürede köprü çalışmasını bitirerek her iki mahalle sakinlerini ve öğrencileri büyük bir sıkıntıdan kurtardı.

Yapılan yaya köprüsünün her iki mahalle sakinlerine  hayırlı olması dilekleri ile köprü üzerinden geçiş yapan Başkanımız İbrahim Baz; "Kış aylarında uzun yol kat ederek yağış altında okullarına gitmeye çalışan öğrencilerimizin ve mahalleden mahalleye geçiş yapmak için uzun yol kat etmek zorunda kalan halkımızın çektikleri çileye bir nebze olsun çare olmak amacıyla yaptığımız yaya köprüsü her iki mahalle sakinlerine de hayırlı olsun” dedi.

 

Sitemiz yayınlanan köşe yazısı/haberin tüm haklarının sahibidir. Kaynak gösterilse dahi köşe yazısı/haberin tamamı özel izin alınmadan kullanılamaz. Ancak alıntılanan köşe yazısı/haberin bir bölümü, alıntılanan habere aktif link verilerek kullanılabilir.
YUKARI